To, co kdy uděláte přírodě, dobrého nebo zlého, se vám jednou vrátí!
Vítejte ve světě přírody a zvířat! Spoustu se toho společně dozvíme, vyrobíme, prozkoumáme, poznáme, zasoutěžíme si, a ještě více! Jmenuji se Ilovenature a příroda je můj život! Tak příjemnou zábavu!

Georgovy deníky - Pá pá, obchode!

6. listopadu 2016 v 18:37 | Ilovenature |  Georgovy deníky
6. listopadu 2016
Já jsem George, žíhaný křeček zlatý.

Narodil jsem se v Pet Center Ládví. Neznám svoji maminku, ale s tatínkem jsem byl v jednom obchodě. Mám dva brášky, s nimi jsem byl v jedné kleci, ale už mi začali lézt na nervy. Lidé si myslí, že křeččí mláďata spolu vydrží do 7. týdne života, ale mě už dost otravovali, jinak byli skvělí kamarádi. Teď už je ale nejspíš nikdy neuvidím... Dneska ve 4 hodiny odpoledne se na mě usmálo štěstí. Do Ládví přijela moc hodná rodina, dvě holky a jejich rodiče, kteří za křečkem jeli po celé Praze.

Paní prodavačka mě vzala do takové zvláštní bedničky, přepravka jí říkají, a už jsem jel v autě po dálnici. Zmohla mě taková únava, že jsem na chvilku usnul. Těch lidí se ještě bojím, co kdyby mě nechtěli za domácího mazlíčka, ale jako zítřejší svačinu! Jakmile mě dali do jejich klece, tomuhle se zase říká dům, přišli další dva lidé a ti se mě zaujale prohlíželi, zvedali přepravku, a to jsem začal panikařit. Hrabal jsem, kvíkal jsem... Naštěstí pak přišel tatínek těch dvou holčiček se skvěle vybavenou klecí. Dali mě tam, dali mi také napít a najíst, ale já jsem se raději schoval do domečku. Pak si mě ještě dvakrát vyfotili, a dali pokoj.
Když jsem v obáývací místnosti zůstal sám, začal jsem svoji novou klec důkladně prozkoumávat. Pak přišly holky a začeli číst nahlas knihu o křečkách, a debatovaly o tom, jaký jsem druh. Nakonec zjistily, že jsem žíhaný křeček. Před chvílí jsem se probudil, protože se mi zdálo o tom, že mě smaží na pánvi...
Dostal jsem nápad, začal jsem si psát deník.
Tohle je můj první zápis, a komu se nelíbí, s tím nic nezmůže. A kdo se o to pokusí, umím prskat a kousat jako čert.
S pozdravem GeorgeUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama